HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 31 TEMMUZ 2021, CUMARTESİ

DiCaprio Spielberg aynı filmde

24.08.2001 00:00:00
Leonardo DiCaprio son filminde Steven Spielberg'le çalışıyor.

"Catch Me If You Can" adlı filmde 18 yaşında milyonlarca doları çalarak bir uçağı rehin alan Abagnale'nin yaşam öyküsü anlatılacak.

Leonardo DiCaprio'nun rejisör aranan son filmini "sinemanın harika çocuğu" Steven Spielberg yönetecek. İnernetteki "popcorn" ve "filmfour" sitelerinin haberine göre, "Titanic" filminin ünlü yıldızı, "bekleyen derviş muradına ermiş" sözünü kanıtladı.

DreamWorks tarafından uzun süredir rejisör aranan "Catch Me If You Can" adlı filmde iyi bir yönetmenle çalışmayı arzulayan sanatçı, sonunda aradığının da ötesinde bir fırsata kavuştu. Hollywood'un "E.T", "Jurassic Park", "Indiana Jones", "Er Ryan'ı Kurtarmak" gibi dev projelerine imza atan ve çalışacağı oyuncuları titizlikle seçen Spielberg ile DiCaprio, son anda bir pürüz çıkmazsa ilk kez bir filmde biraraya gelecek.

DiCaprio, filmde FBI'ın "arananlar listesindeki" en genç kişi olarak tarihe geçen Frank Abagnale J.R'ı canlandıracak. Gerçek bir hayat hikayesinden yola çıkılarak çekilecek filmde, milyonlarca doları çalarak bir uçağı rehin alan 18 yaşındaki Abagnale'in "kabarık suç dosyası" gözler önüne serilecek.

DreamWorks film şirketinin "benim 35 yıl önce yaptıklarımı şimdi yapmak 200 kez daha kolay" açıklamasıyla ilginç bir suçlu profili çizen Abagnale'nin hayat öyküsünü 10 yıldır beyazperdeye uyarlamayı planladığı belirtildi. Film için ünlü yönetmenler Gore Verbinski ve Cameron Crowe'un da ismi geçmiş, ancak çeşitli nedenlerle anlaşmaya varılamamıştı. Spielberg ile anlaşmanın imzalanmasının ardından filmin çekimlerine gelecek yılın Ocak ayında başlanacak.


logo

Beşyol Mah. 502. Sok. No: 6/1
Küçükçekmece / İstanbul

Telefon: (212) 425 10 66
Faks: (212) 424 69 77
E-posta: [email protected] [email protected]


WhatsApp haber: (0542) 289 52 85


Tüm hakları Yeni Mesaj adına saklıdır: ©1996-2021

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir. Yeni Mesaj Gazetesi'nde yer alan köşe yazıları sebebi ile ortaya çıkabilecek herhangi bir hukuksal, ekonomik, etik sorumluluk ilgili köşe yazarına ait olup Yeni Mesaj Gazetesi herhangi bir yükümlülük kabul etmez.