HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 06 AĞUSTOS 2021, CUMA

G.Antep şaşkın

18.09.2001 00:00:00
Sezona şampiyonluk parolasıyla başlayan, ancak istediği sonuçları alamayan G.Antep'te, umduğunu bulamamanın şaşkınlığı ve üzüntüsü yaşanıyor.

Hedefler büyük

Teknik direktör Tevfik Lav, büyük hedefler peşinde koştuklarını ve zamana ihtiyaçları olduğunu belirterek, "Büyük hedeflerimiz var. Lige, bu düşünceler ve heyecanla başladık. Başarmak için azimli ve kararlı hareket etmekten başka çaremiz yok. Futbolda her türlü sonuca katlanmak gerekir." dedi.

Çabuk unutmalıyız

Lav, G.Antepspor'un şampiyonluk hedefiyle ilgili olarak çeşitli spekülasyonlar yapıldığını da vurgulayarak, şöyle devam etti: "Şampiyonluk ayrı, şampiyonluğa oynamak ayrıdır. 3 yıllığına göreve getirildim. Bir hedefimiz olması için şampiyonluk parolasıyla yola çıktık. Büyük takım olmak için hedef olması gerekir. Mücadelemizi bu doğrultuda sürdüreceğiz." Lav, Ç.Rize maçını unutup, Hapoel Tel Aviv maçını düşünmeye başladıklarını sözlerine ekledi.
Megadentistlogo

Beşyol Mah. 502. Sok. No: 6/1
Küçükçekmece / İstanbul

Telefon: (212) 425 10 66
Faks: (212) 424 69 77
E-posta: [email protected] [email protected]


WhatsApp haber: (0542) 289 52 85


Tüm hakları Yeni Mesaj adına saklıdır: ©1996-2021

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir. Yeni Mesaj Gazetesi'nde yer alan köşe yazıları sebebi ile ortaya çıkabilecek herhangi bir hukuksal, ekonomik, etik sorumluluk ilgili köşe yazarına ait olup Yeni Mesaj Gazetesi herhangi bir yükümlülük kabul etmez.