HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 01 AĞUSTOS 2021, PAZAR

G.Antep'te yeni dönem

07.06.2001 00:00:00
Tevfik Lav, yaptığı açıklamada, Gaziantepspor gibi sorunsuz ve zirveye oynayan bir takımda görev almaktan dolayı büyük mutluluk duyduğunu belirterek, "Dünyada en güzel şey güvenilmek ve bu güvene layık olabilmektir" dedi.

Zoru severim

Gaziantepspor'un son yıllarda Türk futboluna önemli katkılarda bulunduğunu ve birçok oyuncuyu Türk futboluna armağan ettiğine dikkati çeken Lav, "Farklı bir felsefe, ilke ve kararlılıkla yönetilen, altyapısı sağlam bir kulüpte çok büyük başarılara imza atabilmek için görev aldım. İşim çok zor, bunun bilincindeyim. Yapım itibarıyla idialı ve mücadeleciyim ve zoru severim" diye konuştu.

Çok çalışacağız

Daha henüz işin başında olduğunu, yeni kadroyu ve rakip takımların son kadrosunu görmeden bir değerlendirmede bulunmasının yanlış olacağını ifade eden Lav, sözlerini şöyle sürdürdü: "Şimdiye kadar Denizlispor ve düşmek üzere olan Siirt Jet-Pa Spor'da görev aldım. Kendimi kanıtlamak gibi düşünce içinde değilim. Önemli olan hazıra konmak, hazırı yönetebilmek değil, emeğinle, yüreğinle, fikrinle bir işi başarabilmektir. Çok büyük risk aldım ama hep birlikte, çok çalışarak başaracağız."

Kendime güvenim tam

"Antrenörün doğuştan karizması, vizyonu ve imajı olmaz" diyen Lav, "Antrenör, yaptığı başarılı işlerle başarır ve kazanır. Kendimden hiç kuşkum yok. Kendime olan inancım ve güvenim tam. Önemli olan burada yaptığım 3 yıllık sözleşme ve aramızda da tek kuruş para lafı geçmedi. Takımı göreceğim, rakipleri tanıyacağım, eldeki verileri tarayacağım. Ondan sonra konuşacağız." diye konuştu.


logo

Beşyol Mah. 502. Sok. No: 6/1
Küçükçekmece / İstanbul

Telefon: (212) 425 10 66
Faks: (212) 424 69 77
E-posta: [email protected] [email protected]


WhatsApp haber: (0542) 289 52 85


Tüm hakları Yeni Mesaj adına saklıdır: ©1996-2021

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir. Yeni Mesaj Gazetesi'nde yer alan köşe yazıları sebebi ile ortaya çıkabilecek herhangi bir hukuksal, ekonomik, etik sorumluluk ilgili köşe yazarına ait olup Yeni Mesaj Gazetesi herhangi bir yükümlülük kabul etmez.