HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 13 MAYIS 2021, PERŞEMBE

Kurtlar Vadisi film oluyor

07.10.2005 00:00:00
SON HABER 2005 sonunda bitecek olan Kurtlar Vadisi Dizisinin filminin çekileceği açıklanarak, film tanıtıldı

Kurtlar Vadisi Irak" isimli filmi  tanıtan Raci Şaşmaz, "Kurtlar Vadisi dizisinde artık finale doğru yaklaşıyoruz. 2005'in sonunda dizi bitecek. Şimdi film projesine imza atıyoruz" dedi.

Bahadır Özdener, "Pazartesi günü Gaziantep'e gideceğiz. Bu film için çok önemli kişilerle çalışıyoruz. Filmi Serdar Akar yönetecek. Özel Efektler Koordinatörlüğünü Mark Meddings yapacak. Ramazan Bayramı'nda bitecek olan film, 3 Şubat'ta gösterime girecek" dedi. Film için çok önemli bir dublör ekibiyle anlaşıldığını kaydeden Özdener, "Dublör ekibimiz Amerika'dan getirildi. Necati Şaşmaz dizide dublör kullanmadığı için 3 ay boyunca fizik tedavi gördü. Artık dublör ekibiyle buna gerek kalmayacak. Filmle ilgili Los Angeles'ta kariyeri olan 10 aktör ile görüştük. Robert De Niro ve Alpacino konusuna gelince, Alpacino olmadı, çünkü 3 yoğun film projesi vardı. Robert De Niro ile görüşüyoruz. Para noktasına geldik. Kurtlar Vadisi Irak filminin artık başladığını belirlediğimiz için, De Niro da filmde olmayacak. Fakat dizide önemli Holywod aktörleri rol alacak" diye konuştu. Kurtlar Vadisi IrakÖzdener sözlerine şöyle devam etti: "Yabancı ismi, 'Valley Of Woves Iraq'. Herkese Irak'ı göstermek istiyoruz. Irak gerçekten de bir Kurtlar Vadisi. Filmin bütçesi 10 milyon dolar. Bir film için ayrılmış gelmiş geçmiş en yüksek rakam. Filmin konusuna gelince, 2003 yılında Türklerin kafalarının çuval geçirilmesi üzerine bu eylemin intikamını almak üzere Polat Alemdar ve ekibi kendi inisiyatifleriyle Kuzey Irak'a gidiyorlar. Burada Irak gerçeğiyle karşılaşıyorlar. Filmde Gary Busey'in yanı sıra 'Yalan Rüzgarı' dizisinin ünlü siması Diego Serrano ile Tito Ortiz ve Suriyeli oyuncu Ghassan Massoud oynayacaklar. Filmde 150 kişilik bir ekip çalışıyor. Setin güvenliğini devlet ve filmin prodüksiyonlarını üstlenen Pana Film üstlenecek".


logo

Beşyol Mah. 502. Sok. No: 6/1
Küçükçekmece / İstanbul

Telefon: (212) 425 10 66
Faks: (212) 424 69 77
E-posta: [email protected]


WhatsApp haber: (0542) 289 52 85


Tüm hakları Yeni Mesaj adına saklıdır: ©1996-2021

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir. Yeni Mesaj Gazetesi'nde yer alan köşe yazıları sebebi ile ortaya çıkabilecek herhangi bir hukuksal, ekonomik, etik sorumluluk ilgili köşe yazarına ait olup Yeni Mesaj Gazetesi herhangi bir yükümlülük kabul etmez.