HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 04 AĞUSTOS 2021, ÇARŞAMBA

Malatya ibret aldı

13.09.2001 00:00:00
Süper Lig takımlarından Malatya, Samsunspor- Beşiktaş karşılaşması öncesi yaşanan olayları G.Saray karşılaşmasında yaşamaması için Malatyaspor-G.Saray karşılaşmasının İstanbul'da oynanması için Fedarasyona başvuru yaptı.

Büyük ölçüde bitti

Malatyaspor'un Süper Lig'e çıkmasından sonra İnönü Stadı'nın çimleri, pist alanı, basın odaları ve diğer birimleri değiştirilmeye başlanmıştı. Futbol Fedarasyonu'nun G.Saray Kulübü'nün görüşünü aldıktan sonra bugünlerde kararını açıklayacağı belirtildi.

Turnikeler takılıyor

Bedavacıları önlemek amacıyla İnönü Stadı'na turnike sistemi de monte edilmeye başlandı. Bileti cihaza gösterince ses sistemi ile açılan turnikelerin monte işleminin bir hafta kadar daha süreceği bildirildi. Turnikeyi monte eden firma yetkilisi, bu sistemle bedavacıların önleneceğini belirtti.


logo

Beşyol Mah. 502. Sok. No: 6/1
Küçükçekmece / İstanbul

Telefon: (212) 425 10 66
Faks: (212) 424 69 77
E-posta: [email protected] [email protected]


WhatsApp haber: (0542) 289 52 85


Tüm hakları Yeni Mesaj adına saklıdır: ©1996-2021

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir. Yeni Mesaj Gazetesi'nde yer alan köşe yazıları sebebi ile ortaya çıkabilecek herhangi bir hukuksal, ekonomik, etik sorumluluk ilgili köşe yazarına ait olup Yeni Mesaj Gazetesi herhangi bir yükümlülük kabul etmez.