HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 04 AĞUSTOS 2021, ÇARŞAMBA

Somers şampiyonluk istiyor

31.08.2001 00:00:00
Belçikalı futbolcu, Trabzon'u ve Trabzonspor taraftarlarını çok sevdiğini belirterek, "Trabzonspor'a gelmeden önce bu kulüpte görev yapan Breams ve Leekens gibi isimlerle görüştüm. Bana hiç tereddüt etmeden bu kulübe gitmemi istediler. İnsanlarınız çok sıcak ve şehir çok güzel. Takımda da arkadaşlık çok iyi durumda. Başarılı olmamamız için hiçbir neden yok" dedi.

17 yıllık özlem bitecek

Somers, Trabzonspor'un 17 yıldır şampiyon olamadığını öğrendiğini ve bunun çok uzun bir süre olduğunu belirterek, "Benim en büyük arzum Trabzonspor'da şampiyonluk yaşamak. Çünkü taraftarın bu konuda büyük bir özlemi var. Trabzonspor taraftarı bunu hak etmiştir" şeklinde konuştu.

Hami'ye çok üzüldüm

Trabzon'da sevinçlerin yanı sıra üzüntüde yaşadığını ifade eden Somers, Hami'nin kolunun kırılmasına çok üzüldüğünü belirtti. Hami gibi bir futbolcu ile yanyana oynamaktan gurur duyduğunu belirten Somers, "Onun futbolculuğunu kimse tartışamaz. Onun gibi topa vuran futbolcu dünyada çok azdır" dedi.


logo

Beşyol Mah. 502. Sok. No: 6/1
Küçükçekmece / İstanbul

Telefon: (212) 425 10 66
Faks: (212) 424 69 77
E-posta: [email protected] [email protected]


WhatsApp haber: (0542) 289 52 85


Tüm hakları Yeni Mesaj adına saklıdır: ©1996-2021

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir. Yeni Mesaj Gazetesi'nde yer alan köşe yazıları sebebi ile ortaya çıkabilecek herhangi bir hukuksal, ekonomik, etik sorumluluk ilgili köşe yazarına ait olup Yeni Mesaj Gazetesi herhangi bir yükümlülük kabul etmez.