HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 03 AĞUSTOS 2021, SALI

Ünlü müzikal beyazperdede

11.08.2001 00:00:00
Broadway'de 1970'lerin efsane müzikali olan "Chicago" yıldızlar geçidine dönüştü. Film için aylardır yıldız arayışını sürdüren Miramax şirketi, sonunda adayları Catherine Zeta-Jones, Renee Zellwegger ve Kevin Spacey olarak belirledi.

Zeta-Jones'un başrolü oynaması üzerinde görüş birliğine varan senarist Ben Gordon, yönetmen Rob Marshall ve özgün müzikalin yapımcısı Martin Richards'dan oluşan bir ekip, yardımcı kadın oyuncu rolü için bir ismi belirledi. İsmini Jim Carrey ile rol aldığı "Me, Myself and Irene" ile duyuran ve asıl çıkışını ise "Bridget Jones'un Günlüğü" filmiyle yapan oyuncu, Helen Fielding'in 30'lu yaşlarını süren şirin kahramanını beyazperdeye başarıyla aktararak dikkatleri üzerinde topladı.

Oscar ödüllü aktör Kevin Spacey'ye ise filmde avukat Billy Flynn rolü için şirketle "pazarlık masasında". Roxie ve Velma'yı mahkemede savunan, ancak kızlardan birisi medyada popüler olunca diğerine ihanet ederek yön değiştiren kurnaz avukatı canlandırması düşünülen aktörün teklife sıcak baktığı ifade edildi. Müzikalin kadrosu için "X-Men" filmiyle tanınan Hugh Jackman ile Kathy Bates'in de düşünüldüğü, filmin çekimlerine önümüzdeki yılın ilkbahar aylarında başlanmasının planlandığı belirtildi.


logo

Beşyol Mah. 502. Sok. No: 6/1
Küçükçekmece / İstanbul

Telefon: (212) 425 10 66
Faks: (212) 424 69 77
E-posta: [email protected] [email protected]


WhatsApp haber: (0542) 289 52 85


Tüm hakları Yeni Mesaj adına saklıdır: ©1996-2021

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir. Yeni Mesaj Gazetesi'nde yer alan köşe yazıları sebebi ile ortaya çıkabilecek herhangi bir hukuksal, ekonomik, etik sorumluluk ilgili köşe yazarına ait olup Yeni Mesaj Gazetesi herhangi bir yükümlülük kabul etmez.