HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 15 MAYIS 2021, CUMARTESİ

Futbolda haftanın programı...

30.09.2005 00:00:00


SON HABER  Futbolda Turkcell Süper Ligi'nde 8. hafta maçları yapılırken, İkinci Lig (A) Kategorisi ile (B) Kategorisi'ne 1., 3. ve 4. gruplarda yapılacak maçlarla devam edilecek. Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, Turkcell Süper Ligi ile İkinci Lig (A) Kategorisi ile (B) Kategorisi 1., 3. ve 4. gruplarda haftanın programı şöyle:

TURKCELL SÜPER LİGİBugün:20.00 Gaziantepspor-Gençlerbirliği (Kamil Ocak).      1 Ekim Cumartesi:20.00 Konyaspor-Fenerbahçe (Konya Atatürk).15.00 Sivasspor-Denizlispor (Sivas 4 Eylül).20.00 Vestel Manisaspor-Kayseri Erciyespor (İzmir Atatürk).      2 Ekim Pazar:20.00 Ankaragücü-Çaykur Rizespor (Ankara 19 Mayıs).20.00 Kayserispor-Ankaraspor (Büyükşehir Belediye Atatürk).18.30 Beşiktaş-Samsunspor (BJK İnönü).21.00 Galatasaray-Trabzonspor (Ali Sami Yen).20.00 Malatyaspor-Diyarbakırspor (Malatya İnönü).      İKİNCİ LİG (A) KATEGORİSİ1 Ekim Cumartesi:15.00 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Bursaspor (GASKİ Spor Tesisleri).      2 Ekim Pazar:15.00 Uşakspor-Kocaelispor (1 Eylül).15.00 Mardinspor-İstanbul Büyükşehir Belediyespor (21 Kasım).15.00 Orduspor-Antalyaspor (19 Eylül-Seyircisiz).19.00 Altay-Sakaryaspor (Altay Alsancak).15.00 İstanbulspor-Türk Telekomspor (Bayrampaşa Çetin Emeç).15.00 Akçaabat Sebatspor-Elazığspor (Akçaabat Fatih).15.00 Mersin İdmanyurdu-Yozgatspor (Tevfik Sırrı Gür).15.00 Çanakkale Dardanelspor-Karşıyaka (18 Mart).      İKİNCİ LİG (B) KATEGORİSİ

1. Grup: 1 Ekim Cumartesi:15.00 Yıldırım Bosnaspor-Sarıyer (Bayrampaşa Çetin Emeç).      2 Ekim Pazar:15.00 Kasımpaşa-Kartalspor (Kasımpaşa).15.00 Küçükköyspor-Eyüpspor (Pendik).15.00 Fatih Karagümrük-Güngören Belediyespor (Vefa).15.00 İstanbul Maltepespor-Pendikspor (Maltepe).      3. Grup:      2 Ekim Pazar:15.00 Bursa Merinosspor-Tarsus İdmanyurdu (Merinos).15.00 Yeni Kırşehirspor-Darıca Gençlerbirliği (Ahi).15.00 Yalovaspor-Kırıkkalespor (Yalova Atatürk).19.00 Eskişehirspor-OYAK Renaultspor (Eskişehir Atatürk-Seyircisiz).15.00 İnegölspor-Aksarayspor (İnegöl-Seyircisiz).      4. Grup:      2 Ekim Pazar:15.00 Ankara Demirspor-Boluspor (Cebeci İnönü).15.00 Çankırı Belediyespor-Erzurumspor (Çankırı Atatürk).15.00 Pazarspor-Giresunspor (Rize Atatürk).19.00 Kardemir Karabükspor-Gençlerbirliği ASAŞ Spor (Necmettin Şeyhoğlu).15.00 Zonguldakspor-Ünyespor (Karaelmas Kemal Köksal).


Senteks
Panax nedir
logo

Beşyol Mah. 502. Sok. No: 6/1
Küçükçekmece / İstanbul

Telefon: (212) 425 10 66
Faks: (212) 424 69 77
E-posta: [email protected]


WhatsApp haber: (0542) 289 52 85


Tüm hakları Yeni Mesaj adına saklıdır: ©1996-2021

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir. Yeni Mesaj Gazetesi'nde yer alan köşe yazıları sebebi ile ortaya çıkabilecek herhangi bir hukuksal, ekonomik, etik sorumluluk ilgili köşe yazarına ait olup Yeni Mesaj Gazetesi herhangi bir yükümlülük kabul etmez.