HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 09 MAYIS 2021, PAZAR

Hafta sonu yağmurlu...

30.09.2005 00:00:00
SON HABER Meteoroloji Genel Müdürlüğü, hafta sonu gelecek yağışlı hava konusunda vatandaşları uyardı.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü Analiz ve Tahmin Merkezi'nden yapılan açıklamaya göre, yurdun batı kesimleri yarın öğle saatlerinden itibaren Orta Akdeniz'den gelen yeni bir ılık ve yağışlı havanın etkisine girecek.

Açıklamaya göre, yarın, Trakya, Marmara'nın batısı, Kıyı Ege, Akdeniz kıyıları ve Göller yöresi yağışlı geçecek. Sağanak ve gök gürültülü sağanak şeklindeki yağışlar bu bölgelerde etkili olacak.

Pazar günü ise Marmara, Ege, Akdeniz, İç Anadolu, Batı Karadeniz ile Orta Karadeniz'in iç kesimleri yağışlı geçecek. Yağışların Marmara, İç Ege, Batı Akdeniz, İç Anadolu'nun batısı ile Batı Karadeniz'in batısında etkili olması bekleniyor.

Yağışlı hava, Pazartesi günü yurdun kuzey ve doğu kesimlerinde etkisini sürdürürken, hava sıcaklığı da bugün ve yarın İç ve Doğu kesimlerde artacak, Pazar gününden itibaren ise batı kesimlerden başlayarak azalacak.


logo

Beşyol Mah. 502. Sok. No: 6/1
Küçükçekmece / İstanbul

Telefon: (212) 425 10 66
Faks: (212) 424 69 77
E-posta: [email protected]


WhatsApp haber: (0542) 289 52 85


Tüm hakları Yeni Mesaj adına saklıdır: ©1996-2021

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir. Yeni Mesaj Gazetesi'nde yer alan köşe yazıları sebebi ile ortaya çıkabilecek herhangi bir hukuksal, ekonomik, etik sorumluluk ilgili köşe yazarına ait olup Yeni Mesaj Gazetesi herhangi bir yükümlülük kabul etmez.