HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 05 AĞUSTOS 2021, PERŞEMBE

Bakan Gökalp'den programa destek

03.06.2001 00:00:00
Daha önce hububat alım fiyatları ve başka bir çok konuda Devlet Bakanı Kemal Derviş'e verip veriştiren Tarım ve Köyişleri Bakanı Hüsnü Yusuf Gökalp, Yüksel Yalova'nın istifasının ardından oldukça yumuşak açıklamalar yapmaya başladı. Gökalp, ekonomik programları hazırlayan hükümetin arkasında olan da Bakanlar Kurulu olduğunu söyledi. Hüsnü Yusuf Gökalp, Yüksel Yalova'nın devlet bakanlığından istifasını değerlendirirken, "Sayın Yalova'nın istifası kendi kararıdır, ben herşeyin hayırlı olmasını diliyorum" dedi.

Bakan Gökalp, hükümetin kararlı bir şekilde kendi ekonomik programını uyguladığını savundu. Bakan Gökalp, şöyle dedi: "Ekonomik programda hükümet olarak başarılı olacağımızdan şüphemiz yoktur. Ekonomik krizler atlatılacaktır ve nitekim atlatılıyor. Ekonomik programları hazırlayan hükümetin arkasında olan da Bakanlar Kurulu'dur."


logo

Beşyol Mah. 502. Sok. No: 6/1
Küçükçekmece / İstanbul

Telefon: (212) 425 10 66
Faks: (212) 424 69 77
E-posta: [email protected] [email protected]


WhatsApp haber: (0542) 289 52 85


Tüm hakları Yeni Mesaj adına saklıdır: ©1996-2021

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir. Yeni Mesaj Gazetesi'nde yer alan köşe yazıları sebebi ile ortaya çıkabilecek herhangi bir hukuksal, ekonomik, etik sorumluluk ilgili köşe yazarına ait olup Yeni Mesaj Gazetesi herhangi bir yükümlülük kabul etmez.