HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 24 TEMMUZ 2021, CUMARTESİ

Oğlum adam mı öldürdü?

16.10.2003 00:00:00
Mustafa Özalan, Alpay Özalan'a yapılan eleştirilerin artık sınırı aştığını belirterek, "Benim oğlum son derece profesyonel bir futbolcu. Ama kişilik olarak son derece de duygusal. David Beckham ile yaşadığı olayı bana da anlattı. Alpay, penaltı sonrası Beckham'a giderek, 'Allah var' diyecekmiş. Ancak İngiliz topçu Alpay'a kafa atınnca gerginlik olmuş. Ancak benim oğlum küfür etmediğini söyledi. Ben oğlumun küfür edeceğine kesinlikle inanmıyorum." dedi.

Bu nasıl ahlak?

Medyada yer alan eleştirilerin amacını çok fazla aştığını belirten baba Özalan, Alpay'a karşı yapılanın bir linç kampanyası olduğunu ifade etti. Mustafa Özalan, "Ben İngiliz medyasını anlıyorum. Sonuçta David Beckham'ı koruyabilirler çünkü İngiliz. Ancak bizim Türk medyası da Alpay'a saldırıyor. Fair-Play ödülü almış bir futbolcuya ve milli duyguları ile hareket eden birisine bu yapılır mı? Oğluma yapılanlar insafsızlık. Köşe yazarının bir tanesi 'Fair-Play ödülü değil, aptallık ödülü verilsin' dedi. Bu nasıl bir ahlak anlayışı, nasıl bir eğitim?" diye konuştu.


logo

Beşyol Mah. 502. Sok. No: 6/1
Küçükçekmece / İstanbul

Telefon: (212) 425 10 66
Faks: (212) 424 69 77
E-posta: [email protected] [email protected]


WhatsApp haber: (0542) 289 52 85


Tüm hakları Yeni Mesaj adına saklıdır: ©1996-2021

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir. Yeni Mesaj Gazetesi'nde yer alan köşe yazıları sebebi ile ortaya çıkabilecek herhangi bir hukuksal, ekonomik, etik sorumluluk ilgili köşe yazarına ait olup Yeni Mesaj Gazetesi herhangi bir yükümlülük kabul etmez.